“Nuk je vetëm” nga Alban Skenderaj (Video)

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Nuk je vetëm”, dhe vjen si mësim dhe reflektim për jetën e tij.

‘Mu desh te arrija ne kete pike te jetes time qe duke degjuar vargjet e nje kenge qe kam shkruar vete te reflektoja thelle e ta perjetoja si cdo njeri tjeter. Kete kenge ia drejtoj fillimisht vetes dhe kujtdo qe ka deshire te jetoje cdo frymarrje dhe ka nevoje te bej nje kthese te madhe ne jete .. ‘-shkruan Albani krah postimit të këngës së tij.

Shperndaje