Liga e dytë: Deçiq mundi Otrant 4-1

Futbollistët e Deçiç arritën fitore bindëse në fillim të sezonit të ri të Ligës së Dytë malazeze.

Deçiq në Tuz arriti të mundë 4-1 Otrant, dhe deri te fitorja e telle arriti me golat e Ujkaj, Pepic, Bozoviq dhe Gazivoda.

Në xhiron e ardhshme Deçiq luan si musafir ndaj Arsenal.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!