Onat dhe Majk publikojnë këngën “Le t’xhelozojn” (Video)

Reperët e njohur Onat dhe Majk sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga mban titullin “Le t’xhelozojnë”, tekstin dhe muzikën e së cilës e kanë realizuar vetë reperët.

“Le t’xhelozojn”, është vizuelizar edhe me videoklip.

Shperndaje