Alternativa Shqiptare uron Bajramin

Të gjithë vëllezërve shqiptarë, të konfesionit islam, me rastin e festës së Fiter Bajramit, u urojmë shëndet, lumturi dhe harmoni familjare!

Zoti ua pranoftë agjerimin!

Vëllazërisht:

Alternativa Shqiptare

 

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!