Leonora Jakupi dhe Gold Ag “Pushkë e çifteli” për Pavarësi

“Pushkë e Çifteli” titullohet kënga më e re e këngëtares së njohur Leonora Jakupi të cilën ajo e ka sjell në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Kjo këngë është sjell në prag të 7-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Shperndaje