Rita Ora: Jam e lumtur që do vij në Kosovë

Rita Ora përmes një postimi në rrjetet sociale është shprehur se është shumë e lumtur që do të vijë në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Rita madje ka dizajnuar një bluzë me rastin e kësaj feste.

Ajo ka shkruar:

“Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine. Kjo eshte nje bluze te cilen e kam dizejnuar per kete rast dhe shpresoj te mbetet nje kujtim i mire per te gjith ne. Ju dua, Rita”

Image result for Rita Ora: Jam e lumtur që do vij në Kosovë

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!