Lumi B vjen me “Aha aha” (Video)

Reperi Lumi B, ka lansuar projektin e tij  të ri.

Vetëm pak ditë pas projektit “Vandami” me Viganin, Lumi është kthyer me një projekt të fuqishëm.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet Lumi B, kurse muzikën e ka bërë BigBang,Videoklipin e punoi Entermedia dhe shfaq reperin duke plaçkitur bankën.

Shperndaje