Blero vjen me baladën ”Pse” (Video)

Blero Muharremi e ka sjellë para fansave të tij këngën e paralajmëruar javë më parë.

Është fjala për një baladë të titulluar “Pse” që ka ardhur në bashkëpunim me Alex.Prygo ka bërë muzikën e kësaj kënge me videoklip të realizuar nga Galapicture.

Projekti është prodhim i Elephant, ndërsa në klipin me regji të Isak Durakut janë angazhuar Labinot Lajçi dhe Florentina Ademi.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!