Shtjefen Ujkaj publikon këngën ”Mungesa e nenes” (Video)

Te dashur miq ju prezantoj kengen time me te re “mungesa e nënës”. Shpresoj qe do e ndjeni edhe ju emocionin per te cilin jam munduar ta shprehi ashtu sic e kam perjetuar une.I falenderoj te gjithe ata qe moren pjese ne kete projekt.

“Nuk dua te mbetet personale e imja,por personalisht mua me ka prek”
Pres komente nga ju dhe po qe ju pelqen ju kisham lut ta beni share…
Tekst&muzika:Shtjefen Ujkaj
Orkestrim @donlirimusic & #shkelqimbakraqi
Miksim zeri @dresevicsenad
Lahut: @johnnyruks
Klarinet: @vilsonbiba
Bass kitare: #ernestmuhaxheri
Video: @dartchannelal
Makeup: @makeupbyrozy
Te gjithe keta i falenderoj nga zemra per punen e pa lodhshme te tyre, por ne vecanti Liridonin Ulaj i cili me plot deshir dha maksimumin e tije per kete kenge…
Sponsoret:pervec atyre qe kan logot ne videoklip kam dhe disa persona ti ceki qe dhan kontribut ne kete projekt, @pashkoujkaj ,Tone Gojçaj dhe Vasel Ulaj..

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!