2016-ta nisi me termet në ShowBizin shqiptar (Video)

Në këtë material mund të ndiqni ngjarjet që lëkunden showbizin shqiptar që në fillim të vitit 2016.

Në storie mund të ndiqni për pluhurin që u ngrit pas skeqit nga Stupcat për UÇK-në, rrahjes mes dy reperave Skivit dhe Stresit, pastaj lëndimi i reperit Mozzik i cili dyshohet për rrahje me një reper tjeter.

Dy momentet e rëndësishme që bën krenar popullin shqiptar në fillim të keti vitit ishin audicioni i Linda Halimit e cila fitoj bileten për Hollywood pas përformancës së shkelqyer në Amerikan idol, ndërsa Filmi kosovar Shok është nominuar për Oscar./KlanKosova/

Shperndaje