Mbyllet afati kalimtar: Keto janë afrimet dhe largimet nga Deçiqi

Afati kalimtarë i transferimeve dimërore në Ligën e Parë dhe të Dytë të Malit të Zi përfundoi para disa ditëve.

Malësia.ME ju sjell afrimet dhe largimet nga klubi i Deçiqit gjatë këti afati kalimtarë dimëror.

Afrimet:

Jovan Nikolliq (Podgorica), Millun Jokoviq (Kom), Elvir Maloku (Olimpia), Andrija Dragojeviq (Alashkert), Admir Adroviq (Sutjeska), Endrita Sefa (Otrant), Stefan Popoviq (Grbal), Mlladen Zelkoviq (Napredak).

Largimet:

Ivan Mijushkoviq (Petrovac), Leon Ujkaj (Burreli), Damir Lulanoviq (Ballkani).

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!