Vjen bashkëpunimi i ri mes Getit dhe Majkut (Video)

Ka ardhur edhe një bashkëpunim në skenën tonë muzikore.Në fakt, ky është bashkëpunimi i dytë mes dy reperëve, Getoar Selimi-Geti dhe Majk pas atij me hitin “S’jena mo”.

“Ajo” titullohet projekti i ri i dyshes së lartpërmendur, të cilin e kanë sjell me videoklip.

 

Kujtojmë se kënga “S’jena mo” ka marr tashmë mbi 32 milionë klikime në YouTube.

Shperndaje