Liverpool shfaq interes për Balaj dhe Roshin !

Liverpooli është duke u interesuar për dyshen e kombëtares bekim Balaj dhe Odise Roshi, Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është duke menduar që të transferoj dyshen e Kombëtares shqiptare Bekim Balaj dhe odise Roshin. transmeton Olle

Klopp nuk pritet të shpenzojë shumë gjatë afatit kalimtar të janarit, por dëshiron të transferojë lojtarë të rinj e më shumë talent.

Sipas lfcsupporterszone.com trajneri gjerman deshiron dyshen e Kombëtares Balaj dhe Roshi, të cilët po kërkohen edhe nga skuadrat tjera angleze Swansea dhe Southampton

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!