Gjeloshaj thumbonë Kryeministrin e Malit të Zi, Zdravko Krivokapiq

Kosova shënon sot trembëdhjetë vjet nga shpallja e Pavarësisë.

Në shenjë urimi, Komuna e Tuzit ka shpalosur sot në ndërtesën e saj, flamurin e Republikës së Kosovës.

Kryetari i komunës, Nik Gjeloshaj ka thumbuar Kryeministrin e Malit të Zi, Zdravko Krivokapiq pasi që ky i fundit nuk i urojë Kosovës ditën e Pavarësisë.

Përshendetje nga Komuna e Tuzit për Qeverinë e Malit të Zi dhe Kryeministrin Zdravko Krivokapiq, ka shkruar Gjeloshaj në facebook duke postuar edhe flamurin e shpalosur në ndërtesë të komunës.

Malësia.ME

May be an image of ambiente të jashtme dhe tekst
May be an image of qiell
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!