Në Berane sulmohet autobusi nga Kosova

Autobusi i agjensionit turistik ”Gjafa Tours” nga Kosova, është sulmuar sonte në Mal të Zi në qytetin e Beranës.

Sipas udhëtarëve rasti është paraqitur në polici në Berane dhe Rozhajë.

Malësia.ME

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!