Cungu në “Oktapod”: Ftesë turistëve shqiptarë, ejani në Ulqin te vëllezërit (Video)

Në emisionin “Oktapod” të televizionit “Vizion Plus”, kësaj radhe ka qenë i ftuar kryetari i Ulqinit Nazf Cungu.

Gjatë kësaj interviste do të keni rastin të dëgjoni rrëfimin e kryetarit Cungu rreth jetës dhe veprës së tij të deritanishme në komunën e Ulqinit si kryetar, por pa anashkaluar edhe temat e tjera që lidhen me shqiptarët e Mlit të Zi.

Për këto dhe shumë gjëra të tjera ekskluzive, mund ta ndiqni intervistën e plotë në “Oktapod” me Tyrjan Hyska.

Shperndaje