“Gone Girl” nga 2po2 dhe Flori (Video)

Flori dhe reperi 2Po2 kanë lansuar projektin e tyre të ri.“Gone Girl”, është bashkëpunimi i tretë mes dy këngëtarëve në fjalë

“Gone Girl” është projekti i parë i albumit të ri të 2po2, “2020”.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!