Benzina më shtrenjt dy cent

Çmimet e benzinës në Mal të Zi nga mesnata do jetë më shtrenjtë një dhe dy cent, njoftojnë nga Ministria e Ekonomisë.

Çmimet e EUROSUPER 98 dhe 95 gjatë dy javëve të ardhshme, do të kushtojnë 1,10 euro dhe 1,07 euro për litër.

Çmimi i Eurodiesel do të mbeten i njëjtë.Një litër Eurodisel në 15 ditët e ardhshme do të kushtojë 90 cent./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!