Sërish sot rrahje në Gjimnazin ”25 maji”: Përjashtohen 11 nxënës, do të ndiqen penalisht

Jozyrtarisht mësojm se këshilli i profesorëve të Gjimnazit ”25 Maji” në Tuz pas incidentit që ndodhi dje dhe u përsërit sërish edhe sot,solli vendmin për përjashtimin e 11 nxënësve nga shkolla.

Lista përfundimtare e nxënësve të përjashtuar do të dihet nesër pas seancës që do të mbahet në orën 14:00. Kjo listë do ti dorëzohet edhe Prokurorisë themelore të Malit të Zi./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!