Publikohet “Kapi lekt” nga 2Ton dhe Vig Popa

2Ton ka lansuar projektin e tij të ri në bashkëpunim me Vig Poppan.

“Kapi lekt” titullohet projekti i reperëve shqiptarë.Kënga është punuar në muzikë të 2Tonit dhe në tekst të dy reperëve.

Video është punuar nga Imagine Films.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!