Burri i Emina Çunmulaj do të investojë në Malësi

Sam Nazarijan, multimilioner dhe pronar i kazinove dhe hoteleve në Las Vegas, planifikon të investojë në Malësi e konfirmoi për CdM grueja e tij, top modelja nga Malësia Emina Çunmlulaj.

“Këtë verë, bashkëshorti im dhe unë vizituam Malin e Zi. Shumicën e kohës e kemi kaluar në Malësi. Burri im është i impresionuar me bukurinë dhe resurset, prandaj po mendojmë të investojmë në Malësi dhe në Mal të Zi, “tha Çunmulaj.

Ajo tha edhe pse ajo është larg vendlindjes i ndjek ngjarjet çdo ditë./Malësia.ME/

Emina Çunmulaj: Jam e befasuar pozitivisht nga lista e ASH-së

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!