Nikollë Nikëprelaj sjell bashkëpunimin me djalin e tij (Video)

Këngëtari shumë i dashur i muzikës popullore, Nikollë Nikprelaj ka lansuar projektin e ri muzikor. Veçantia e kësaj këngë është se vjen në duet me djalin e tij adoleshent, Albinin.

Kënga është punuar nga Nurtel, kurse videoklipi është bërë nga Max Production.

Projekti është kombinim i muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, disa pjesë janë edhe në gjuhë angleze dhe spanjolla të cilat vijnë të interpretuara nga Albini.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!