Ambasadoi i Kosovës, Ylber Hysa vizitoi shkollën në Dacaj

Ambasadori i Republikës së Kosovës në Mal të Zi, Shkëlqësia e Tij Z. Ylber Hysa e vizitoi dje Shkollën Fillore në gjuhën shqipe në Dacaj të Rozhajës e cila para disa ditëve pësoi dëme të mëdha nga zjarri.

Ambasadori Hysa u prit nga drejtori i shkollës Haxhi Lajçi dhe mësimdhënësit e saj.

Fotografia e Ali Daci
Fotografia e Ali Daci
Fotografia e Ali Daci
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!