Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son publikojnë “A tmerr malli” (Video)

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“A t’merr malli” mban titullin kënga më e re, e cila u publikua në YouTube.Këngëtarët njihen për projektet e tyre të suksesshme të cilat gjithmonë janë bërë hite, ndërsa kjo këngë e përbashkët pritej me padurim nga fansat e tyre, shkruan Express.

Teksti i kësaj kënge është realizuar nga Genci dhe Lyrical, ndërsa videoklipi nga “Black Fish Entertaiment”

Shperndaje