Hitin e madhë ‘’Sjena Mo’’ e punoi shqiptari nga Mali i Zi !?

Në emisionin NIN, në Klan Kosova, i ftuar ishte producenti i hitit  të madh shqiptar ‘’Sjena Mo’’ dhe i shumë hiteve të tjera të suksesshme Donat Prelvukaj apo si njihet ndryshe Cricket.Ai është me origjinë nga Plava dhe më të afermin në familje e ka reperin Genc Prelvukaj edhe ky nga Martinajt e Plavës.

Ky në emisionin NIN , zbuloi disa fshehtësi ku njëra prej tyre doli të jetë që kënga ‘’BonBon’’ të cilën e këndon Era Istrefi, qysh në fillim ishte ide, projekt, këngë e Majkut.

Për më shumë detaje, ndiqeni emisionit NIN, në videon në vazhdim/Malësia.ME/

Donati te Liqeni i Plavës
Donat Cricket Prelvukaj nga PlavaAnton Gjokaj

Shperndaje