David Guetta i kushton këngë Kombëtares Shqiptare: Kjo është për ty Shqipëri

DJ zyrtar i kompeticionit sportiv ‘Euro 2016’ që po mbahet në Francë, Devid Guetta me Zara Larsson i ka kushtuar një këngë Kombëtarës Shqiptare.

”This One’s For You Albania”, titullohet kënga dedikuar kuqezinjve. Në videoklipin në fjalë shfaqen imazhe nga takimet dhe rrugëtimi i Kuqezinjve, fanellat, e gjithçka që lidhet me kombëtaren shqiptare./BalkanWeb/

Shperndaje