Këngëtarët Nikollë Nikprelaj, Malësori dhe Sinan Vllasaliu mbështesin Listën Shqiptare

Këngëtarët e njohur Nikollë Nikprelaj dhe Malësori kanë mbështetur Listën Shqiptare ”Genci Nimanbegu – Nik Gjeloshaj” për zgjedhjet parlamentare më 30 gusht në Mal të Zi.

Malësori në postimin e tij në facebook theskon se shqiptarët që bashkohen pa kushte,vetëm për të mirën e çeshtjes kombëtare,do ta kanë gjithmon mbështetjen e tij.

Poashtu Listën Shqiptare e ka mbështetur edhe këngëtari i njohur nga Kosova, Sinan Vllasaliu./Malësia.ME/

Shperndaje