Në Malësi 12 raste të reja

0

Në Mal të Zi, në 24 orët e fundit vdiqën nëntë persona si rezultat i koronavirusit dhe u konfirmuan 502 raste të reja, njoftoi Instituti i Shëndetit Publik (ISHP).

Në komunën e Tuzit u regjistruan 12 raste, kurse në Ulqin 8 raste reja.

Aktualisht në Mal të Zi, janë aktive 10.743 raste, prej tyre 74 raste janë në komunën e Tuzit.

error: Të drejtat e rezervuara !!