Dukaj për Top Channel: Organet kopetente po hetojnë djegien e shkollës

Drejtori gjeneral në Miistrin e Arsimit, Marash Dukaj për Top Channel tha se po hetojnë djegien shkollës shqipe në Rozhajë dhe shpreson se kjo djegie mos të jetë në baza etnike.

Më poshtë mund të ndiqini emisionin e plotë ku i ftuar ishte edhe drejtori i Shkollës Fillore ”Dacaj”, Haxhi Lajçi.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!