Dafina Zeqiri dhe Lumi B lansojnë “Rude girl” (Video)

Eshtë publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Dafina Zeqirit, DJ Flow dhe Lumi B.

Titulli i projektit është “Rude Girl”, teksa artistët vijnë për herë të parë bashkë në një projekt, ani pse janë shokë të pandashëm.

Ndryshe projekti u punua në muzikë te shtëpia e hiteve RedBox me producentët BigBang dhe Stash, teksa teksti u shkrua nga Dafina dhe Lumi.

https://www.youtube.com/watch?v=iFFaGJFBulE

Shperndaje