Deçiqin nuk e ndalë as bora, fitore e thellë në Plevlë

0

Bora e parë ra, stina e vitit është ndryshuar dhe Deçiqi vazhdon të luaj me të njëjtin ritëm. Skuadra nga Tuzi fitojë 0:3 Rudarin në Plevlë, me golat e Gjolaj, Vulaj dhe Rudoviq në pjesën e dytë.

Seria e pathyeshmërisë zgjat plot 14 raunde, në Plevlë u arrit triumfi i gjashtë duke forcuar vendin e dytë në tabelë.

error: Të drejtat e rezervuara !!