Miss Universe 2015: Prezantuesi shpall fituesen e gabuar (Video)

Cila është gjëja më e keqe që mund të ndodhë në një spektakël bukuri? Kur prezentuesi shpall fituesen e gabuar!

Pikërisht kjo ka ndodhur në ceremoninë e ‘Miss Universe 2015’. Prezantuesi Steve Harvey shpalli fituesen e gabuar.

Ai ia dha kurorën bukuroshes nga Kolumbia, Ariadna Gutierrez dhe derisa ajo po festonte, erdhi zhgënjimi.Harvey u kthye në skenë dhe tregoi se kishte gabuar dhe se Miss Kolumbia ishte përcjellësja e parë dhe jo fituesja.

Ndërsa kurora e ‘Miss Universe 2015’ i takoi bukuroshes nga Filipinet, Pia Wurtzbach.

https://www.youtube.com/watch?v=hjju4VStRSc

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!