Malësori: ‘Po’ Murat Jasharit për president të Kosovës! (Video)

Zgjedhja e Murat Jasharit President i Kosovës, duket se është vetëm ide dhe propozim i liderit të Nismës, Fatmir Limajt. Ideja e tij që Muarat Jashari të jetë kandidat për President i Opozitës nuk është diskutuar asnjëherë me liderët e tjerë të opozitës.

Fatmir Limaj sot në një intervistë të dhënë në mediat e vendit ka thënë se Murat Jashari do të ishte njeriu ideal për president.

Në një interviste për “Zërin” këngatari i njohur nga Tuzi Malësori është shprehur se e kishte përkrahur tërë jetën Maurat Jasharin për President dhe jo vetë atë për tërë familjen e ti pasi që koj familje ka vetëm të mira.

Për të parë videon duhet të jeni të kyçur me facebook

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!