Albert Stanaj, shqiptari më i ri në Hollywood

Albert Stanaj me origjinë nga Malësia, i cili jeton në New York, ka lajmëruar përmes Instagramit të tij se ka nënshkruar një kontratë me shtëpitë diskografike Lava Records dhe Republic Records.

Një lajm ky tepër i rëndësishëm për 21-vjeçarin, i cili  në postimin e tij ka falenderuar të gjithë personat që e ndihmuan të bënte realitet këtë ëndërr. Stanaj është evidentuar shpesh herë si talent nga artistë të ndryshëm si Chris Brown, Drake apo edhe Jay Z. Një tjetër yll shqiptar që na bën krenarë! /intv.al/Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!