Kryesia e PDS vendos: Axhoviq kryetar i Komunës së Tuzit

Kryesia e Partisë Demokratike të Socialistëve, në seancën e mbajtur sonte e cila u drejtua nga kryetari i PDS-së Millo Gjukanoviq, solli vendimin që kandidat për kryetar të komunës së Tuzit të jetë Abedin Axhoviq.

Axhoviq edhe në mandatin e kaluar ishte kryetar i Komunës.

Kryesia e PDS u njoftua edhe raportet mbi rezultatet zgjedhore të zgjedhjeve lokale në Ulqin dhe Berane, të mbajtur më 4 shkurt./Malësia.ME/

 

Shperndaje
1 Comment
error: Të drejtat e rezervuara !!