Gjeloshaj: Formula e Tuzit shembull edhe për zgjedhjet Parlamentare (Video)

Kandidati për Kryetar të Komunës së Tuzi, Nik Gjeloshaj ishte i ftuar në emisionin Debat Plus në RTV Dugagjini.

Gjeloshaj, mes tjerash ka thënë se partitë shqiptare duhet të ndjekin shembullin e Tuzit dhe të bashkohen në zgjedhjet parlamentare që janë të parapara në vitin 2020.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=dN8zi1DLlHQ
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!