NRG Band & DJ Aldo lansojn “Mos u nal” (Video)

Bendi i njohur NRG Band në bashkëpunim me dj Aldo kanë lansuar projektin e fundit muzikor “Mos u nal”.

Videoklipi është punuar nga Max Production, derisa për tekstin dhe muzikën është përkujdesur frontmeni i grupit, Besnik Qaka.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!