Në Ulqin u mbajtë Miss Globe, fituese bukuroshja nga Meksika

Përfaqësuesja e Meksikës Alesandra Diaz është fituesja e garës botërore të bukurisë “Miss Globe”, e cila u mbajt në Ulqin.

Përcjellësja e parë e bukuroshes nga Meksika ishte Miss Trinidad dhe Tobago, ndërsa pas saj ishte bukuroshet nga Filipinet, Kanada dhe Çekia.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!