Zjarr në tregun e Tuzit

Sot në tregun e Tuzit ka rënë zjarrë i cili për një kohë të shkurtër është lokalizuar dhe fikur.

Zjarri i ka përfshirë disa baraka, por fatmirësisht nuk ka viktima, në vendin e ngjarjes mbërritën zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Ende nuk dihen shkaqet e rënjës së zjarrit.

Shperndaje