Deçiqi vetëm barazim ndaj Jezero

Kur Deçiq dhe Jezero luajnë, nuk ka gola – dhe për herë të tretë këtë sezon, i katërti me radhë, përfshirë duelin e fundit të ligës së dytë, ndeshja midis ekipeve nga Tuzi dhe Plava përfundoi 0: 0.

Në ndeshjen e luajtur sot në Tuz, Deçiqi fitoi një pikë pas humbjes në xhiron e kaluar nga Iskra.

Pas këti barazimi Deçiqi gjindet në vendin e tretë në tabelë me 32 pikë.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!