Malësori publikon këngën “Plaga e gurbetqarit” (Video)

Këngatari Malësori ka publikuar këgën e re të cilen u’a ka dedikuar mërgimtarëve.

Kënga titullohet “Plaga e gurbetqarit” dhe është shkrua dhe kompozua nga Ilir Berani, orkestrua nga Ardian Kastrati, ndërsa video klipi është realizuar nga “M-production”.

Shperndaje