Ulqin: Humb jetën turisti 18-vjeçar nga Kosova

Në Spitalin e Tivarit mbrëmë nga pasojat e përplasjes së dy xhet-skive në Plazhin e madh të Ulqinit ka humbur jetën një 18-vjeçar.

Djaloshi ishte me pushime në Ulqin, ndërsa ishte me prejardhje nga Kosova.

Mbas thirrjes që ndodhi aksidenti, në vendngjarje shpejt erdhën përfaqësuesit e Urgjencës së Ulqinit dhe policisë, e transportuan djaloshin deri në spital të Tivarit, por, për fat keq, për te ndihmë nuk kishte./ulinfo/

Shperndaje