Vig Poppa dhe Tuna sjellin ”Zemra Jem” (Video)

Një bashkëpunim i befasishëm është publikuar sonte në mes të reperit Vig Poppa dhe këngëtares Tuna.

Projekti i dyshes quhet “Zemra Jem”  dhe vjen me një videoklip mjatë interesant.Kënga dhe teksti i këngës është shkruar nga Vig Poppa, kurse video është punuar nga Imagine Films.

Shperndaje