Gold AG sjellë “Shqipja në valle” (Video)

Reperi i njohur Arian Agushi ka realizuar projektin e tij më të ri.

“Shqipja në valle” titullohet kënga më e re e artistit, e cila vjen në bashkëpunim me Liorin.

Kënga i kushtohet ditës së flamurit dhe ka një mesazh edukativ për të gjithë brezat e ri që të mos harrojnë se kush ishim e kush jemi.

 

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!