“Euro 2016” Ja si prezantohet Shqipëria nga David Guetta (VIDEO)

Në kuadër të fushatës promocionale të aktivitetit madhor futbollistik që do të zhvillohet gjatë verës së vitit të ardhshëm, Kampionati Europian, drejtuesit e UEFA-s kanë publikuar videon promocionale të radhës.

DJ me famë ndërkombëtare, që më parë ka performuar personalisht edhe në Shqipëri për fansat e tij, ka prezantuar së fundmi një guidë të të gjitha ekipeve që do të ndeshen në Grupin A, ku mes Francës, Rumanisë dhe Zvicrës, renditet Shqiperia.

Videon mund ta shikoni këtu VIDEO

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!