Konfirmohen edhe 18 raste të tjera të COVID19 në Mal të Zi

Instituti i Shëndetit Publik konfirmoi edhe 18 raste të tjera të korona virusit në Mal të Zi.

Në Mal të Zi sot kemi gjithsej 47 të infektuar me koronavirusin e ri, që është 20 më shumë sesa dje, sipas Institutit të Shëndetit Publik.

Siç thanë, në Mal tëZi deri tani janë 5,972 persona nën mbikëqyrjen mjekësore dhe sanitare./Malësia./ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!