Capital T publikon këngën “Hatixhe” (Video)

“Moj Hatixhe” është një nga këngët më të vjetra shqiptare.

Por një version më ndryshe është sjellë kësaj radhe nga Mixey dhe Capital T.

Dyshja kanë rikthyer këtë këngë së bashku me videoklip.

Në këtë klip ata janë shfaqur me veshje kombëtare, ashtu si nuk i keni parë asnjëherë.

 BimBimma dhe Korab Shaqiri vijnë me këngë patriotike “Gjamë”

Korab Shaqiri dhe reperi BimBimma kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri, këngën dhe klipin “Gjame”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=PSRRcN1DIbw

Shperndaje