Kombet e Bashkuara urojnë Beçiq: Mbështeje të plotë dhe i gëzohemi bashkëpunimit

Koordinatorja e Kombeve të Bashkuara në Mal të Zi, Daniella Gasparikov i ka dërguar mesazh urimi Aleksa Beçiq me rastin e zgjedhjes në postin e Kryetarit të Parlamentit të Malit të Zi.

“I nderuari Z. Beççiq, në emër të Kombeve të Bashkuara në Mal të Zi, unë do të doja t’ju përgëzoja për rezultatin e arritur në zgjedhjet Parlamentare dhe emërimin e Kryetarit të Kuvednit.”

I gëzohem bashkëpunimit tonë në të ardhmën dhe dua që nga Kombet e Bashkuara në Mal të Zi të shprehi mbështetje të plotë , thuhet mes tjerash në mesazhin urues./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!