Gjeloshaj voton kundër votëbesimit të qeverisë

Sipas burimeve të portalit Malësia.ME nga kryesia e Alternativës Shqiptare, deputeti Nik Gjeloshja të hënën me 25 janar do të votojë kundër qeverisë në Parlamentë.

Ndërsa kryetari i KKSH-së dhe deputetë i Forcës Genci Nimanbegu ndër të parët ka paralajmëruar se do të përkrahi qeverin e Millo Gjukanoviq./Malësia.ME/

Shperndaje
1 Comment