Deçiqi mund Zetën dhe rikthehet në vendin e dytë

Skuadra e Deçiqit është rikthyer në vendin e dytë në tabelë pas fitores së sotme në Tuz, ndaj Zetës – 3:1.

Danilo Peshukiq dhe Ilir Camaj kaluan në epërsi prej 2-0 Deçiqin vetëm pas 10 minutash lojë, ndërsa Zeta u kthye në ndeshje përmes Petar Orlandiq në minutën 60-të.

Danilo Markoviq vendosi rezultatin përfundimtarë 3:1 në minutën e 93-të.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!